Idrott.se

Select language
Logga in
Start

Anmälningar till kommande tävlingar

Begränsa urvalet

Sökningen är väldigt bred men du kan begränsa urvalet i listan till en viss tävling, klass, individ eller annat på tre olika sätt

  • Välj en tävling, klubb mm i menyerna det gröna sökfältet och klicka på "Sök"
  • Klicka på namnet på paret/trion, klassen, klubben mm i listan med sökresultatet
  • Följ länkar från andra sidor innehållande tävlingar, par/trior, klubbar mm
Papperskorg: Nej
,
Fr.o.m.: 2020-02-29

Row 1 - 50 av 8983
Gå till slutet av tabellen << < 1 >
Selected filter options Presentation Bulk operations Filter options View and modify filter options Select shown columns Short help

Papperskorg: Nej,
Fr.o.m.: 2020-02-29

StartGameClass Team Competes for APP Game Reg Status
200229 Swedish Open, Göteborg
Standard Par E-klass Barn Granska lag Ny/nytt MAGIC  / 1 Anmäld
Standard Par E-klass Youth Granska lag Ny/nytt GED  / 0 Anmäld
Standard Par D-klass Junior Granska lag Ny/nytt IMPE  / 2 Anmäld
Standard Par C-klass Barn Granska lag Vide Bojanic & Astrid Jansson Molin MAGIC  / 1 Anmäld
Standard Par C-klass Youth Granska lag Gregory Toro & Julisa Toro MAGIC  / 0 Anmäld
Standard Par C-klass Adult Granska lag Ny/nytt TÄBY  / 0 Anmäld
Standard Par C-klass Adult Granska lag Ny/nytt MölDK  / 0 Anmäld
Standard Par C-klass Adult Granska lag Ny/nytt MölDK  / 0 Anmäld
Standard Par C-klass Adult Granska lag Ny/nytt MAGIC  / 0 Anmäld
Standard Par C-klass Senior Granska lag Jens Bohm & Ewa Holm ADK  / 2 Anmäld
Standard Par C-klass Senior Granska lag Stefan Stenfeldt & Marica Malmström MAGIC  / 0 Anmäld
Standard Par C-klass Senior Granska lag Ny/nytt TÄBY  / 0 Anmäld
Standard Par B-klass Junior Granska lag Alexander Lindström & Martina Tarakanova MAGIC  / 1 Anmäld
Standard Par B-klass Junior Granska lag Ny/nytt IMPE  / 5 Anmäld
Standard Par B-klass Junior Granska lag William Komét & Amanda Nilsson IMPE  / 3 Anmäld
Standard Par B-klass Junior Granska lag Ny/nytt IMPE  / 0 Anmäld
Standard Par B-klass Junior Granska lag Ny/nytt MAGIC  / 0 Anmäld
Standard Par B-klass Youth Granska lag Josef Hatem Lindkvist & Mikaela Rännare ADK  / 1 Anmäld
Standard Par B-klass Adult Granska lag Darius Banevicius & Kajsa Jonasson MAGIC  / 1 Anmäld
Standard Par B-klass Adult Granska lag Markus Eriksson & Gina Wong GED  / 4 Anmäld
Standard Par B-klass Senior Granska lag Per Wilny & Louise Rubinstein ADK  / 1 Anmäld
Standard Par B-klass Senior Granska lag Örjan Svedberg & Annika Svedberg MAGIC  / 0 Anmäld
Standard Par B-klass Senior Granska lag Tomas Petersson & Eva Walden DSW  / 0 Anmäld
Standard Par B-klass Senior Granska lag Ny/nytt MAGIC  / 0 Anmäld
Standard Par B-klass Senior Granska lag Tomasz Czekanski & Evita Johles TYRESÖ  / 0 Efteranmäld
Standard Par B-klass Senior Granska lag Steen Bödker & Helena Shachar MAGIC  / 0 Anmäld
Standard Par B-klass Senior Granska lag Oscar Cardfelt & Aili Larusson GED  / 2 Anmäld
Latin Par E-klass Barn Granska lag Ny/nytt MAGIC  / 1 Anmäld
Latin Par C-klass Barn Granska lag Vide Bojanic & Astrid Jansson Molin MAGIC  / 2 Anmäld
Latin Par C-klass Junior Granska lag Ny/nytt IMPE  / 2 Anmäld
Latin Par C-klass Junior Granska lag Kalle Corp & Ida Alfredsson MAGIC  / 0 Anmäld
Latin Par C-klass Junior Granska lag Isak Tagaeus & Lea Issa GED  / 0 Anmäld
Latin Par C-klass Youth Granska lag Ny/nytt GED  / 0 Anmäld
Latin Par C-klass Adult Granska lag Ny/nytt TÄBY  / 0 Anmäld
Latin Par C-klass Adult Granska lag Ny/nytt MölDK  / 0 Anmäld
Latin Par C-klass Adult Granska lag Ny/nytt MölDK  / 0 Anmäld
Latin Par C-klass Adult Granska lag Ny/nytt MAGIC  / 0 Anmäld
Latin Par C-klass Senior Granska lag Per Wilny & Louise Rubinstein ADK  / 2 Anmäld
Latin Par C-klass Senior Granska lag Jens Bohm & Ewa Holm ADK  / 0 Anmäld
Latin Par C-klass Senior Granska lag Stefan Stenfeldt & Marica Malmström MAGIC  / 0 Anmäld
Latin Par C-klass Senior Granska lag Ny/nytt TÄBY  / 0 Anmäld
Latin Par C-klass Senior Granska lag Patrik Memborn & Erika Memborn GED  / 1 Anmäld
Latin Par B-klass Junior Granska lag Ny/nytt IMPE  / 4 Anmäld
Latin Par B-klass Junior Granska lag Theo Hansson & Anni Sandegård MAGIC  / 0 Anmäld
Latin Par B-klass Junior Granska lag William Komét & Amanda Nilsson IMPE  / 4 Anmäld
Latin Par B-klass Junior Granska lag Ny/nytt IMPE  / 0 Anmäld
Latin Par B-klass Youth Granska lag Hugo Ahlström & Tua Brann Vidén MAGIC  / 0 Anmäld
Latin Par B-klass Adult Granska lag Darius Banevicius & Kajsa Jonasson MAGIC  / 0 Anmäld
Latin Par B-klass Senior Granska lag Tomas Petersson & Eva Walden DSW  / 1 Anmäld
200314 Masterstävling i Hiphop, Södertälje
Hiphop Battle Champion B Granska lag Elsa Södergren STINAS Anmäld
Gå till början av tabellen << < 1 >

© Idrott.se 2020-02-29 E-post info@idrott.se